Úvod Pletivo, ploty a oplocení Dočasné oplocení

Dočasné oplocení, oplocení stavby

Svařované dočasné oplocení je díky své nízké ceně vhodné pro výstavbu provizorních plotů a zabezpečení staveb, stavenišť apod. Vyrábíme ho pro vás v naší vlastní tažírně drátů, a sice z pozinkovaného drátu v rolích po 50 metrechOplocení pro stavby má v horní části přesahující svislé dráty, které znemožňují přelezení a částečně fungují jako bezpečnostní prvky. Dočasné oplocení má dostatečnou výšku 1,8 m.


1 položka

Výrobce Název výrobku Kód zboží Dostupnost VO cena bez DPH MO cena s DPH

Dočasné oplocení / Staveništní oplocení
Dočasné oplocení / Staveništní oplocení 4834 Skladem - Radkyně 30 Kč 40 Kč/bm Cena za balení 2 000 Kč

Svařované pletivo využijete především jako provizorní oplocení, například na staveniště. Je dostatečně vysoké (180 cm) a přesahující dráty v horní části pletiva navíc zabrání jeho……

 balení


Zabezpečte dostatečně svůj majetek

Dočasné oplocení je v podstatě totéž jako mobilní staveništní oplocení, které má zabránit přístupu neoprávněných osob na pozemek, ochránit váš majetek a zároveň zajistit bezpečnost při stavbě. Toto oplocení je sice bezpečnostní, avšak nedoporučujeme ho jako trvalé řešení. Pokud chcete zvýšit ochranu na vašem pozemku, sáhněte spíše po průmyslovém oplocení, jakožto unikátním řešení pro firmy, průmyslové zóny a výrobní závody. Nebo vyberte pletivo na oplocení běžných zahrad.

Pletivo nabízíme ve variantě pozinkované nebo poplastovanéPoplastované ploty mají tu výhodu, že jsou bezúdržbové, dlouho vydrží a díky použití stabilizovaného plastu jsou také stálobarevné. Můžete je nechat prorůst živým plotem a zajistit si tak soukromí mnohem levněji, než stavbou plotu betonového či celodřevěného.

© 2021, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky