Úvod Novinky

RSSRSS

Novinky

Trubičkový plot – variabilní, bezpečný a stabilní

Když přijde na oplocení, nabízí se opravdu mnoho variant a výběr tak může být složitý. Oplocení se přitom liší nejen cenou a vzhledem, ale také náročností stavby.

Jak postavit voliéru pro andulky

Andulky jsou potěšením v domovech mnoha z nás. Chcete-li jim dopřát místo, kde jim bude příjemně, doporučujeme postavit voliéru, ve které budou mít dost místa a pohodlí. Vaši opeření kamarádi se u vás budou mít ještě lépe.

Zejména v létě jim můžete dopřát letní voliéru na zahradě či na balkoně. Jak ji postavit, vám rádi poradíme.

Jak si vykouzlit pohodlí na balkoně

Balkon se může proměnit v kouzelné místo, kde si budete užívat chvíle odpočinku nebo kde se rozhodnete trávit pracovní dny v rámci homeoffice. Ať tak nebo onak, zkusíme vám poradit, jak si na balkoně či lodžii můžete připravit místo, které bude pohodlné a praktické zároveň.

Nejlepší opora pro vaše rostliny

Popínavé i okrasné rostliny dokážou na zahradě vykouzlit doslova pohádková zákoutí nebo vytvořit soukromí v pergole i na jiných místech zahrady, a tak jsou velmi žádané. Rostliny, ať už užitkové, či okrasné, však pro svůj růst mnohdy potřebují vhodnou podporu.

Aby nám rostliny dělaly radost, můžeme jim dopřát oporu v mnoha podobách. Jaké máme při podpoře rostlin možnosti?

I váš plot může rozkvést. Jak na krásný živý plot

Živá zahrada plná zeleně a nádherných květů rostlin, a přitom v soukromí a klidu. To je sen, který má snad každý majitel rodinného domu. Pokud také sníte, jistě přemýšlíte o tom, co podél svého plotu vysadit, aby byl atraktivní a zároveň vám poskytl soukromí.

To nejlepší pro svou zahrádku můžete vytvořit sami. Jak začít s kompostováním?

Vlastní kompost toho vaší zahrádce dá tolik, a přitom není tak obtížné se o něj starat. Navíc na kompostu můžete ekologicky zpracovat biologický odpad a připravit skvělou výživu pro krásnou úrodu. Jak s kompostováním začít?

Nezvěte vlky na noční svačinku aneb Jak zabezpečit pastvinu před vlčími útoky

Odborníci se shodují, že vlkům se u nás opět daří. Ochránci zvířat to považují za dobrou zprávu, avšak méně už jásají majitelé pastvin a ovcí. Vlci se v naší krajině usazují a nedostatečně zabezpečené ovčí stádo je pro ně snadno ulovitelnou noční svačinkou.

Gabionové ploty pro oddělení pozemku nebo srovnání terénu

Gabionové ploty jsou stále oblíbenější, a to jak u komerčních objektů, tak u rodinných domů. Jsou skvělým řešením pro oddělování pozemků, zvýraznění jejich hranice nebo moderní a praktické zpevnění svahu.

Jak spočítat cenu plotu

29.10.2020 09:49

Jak spočítat cenu plotu

Chystáte-li se oplotit svůj dům, zahradu nebo pozemek, jistě vás zajímá, na kolik taková stavba plotu vlastně přijde. V našem článku se proto zaměříme na to, jak vypočítat cenu plotu a co nezapomenout do takové kalkulace zahrnout. 

Jak pečovat o plot, aby tu byl ještě za 100 let

Jak se správně starat o plot, aby vám vydržel co nejdéle v reprezentativním stavu? Tato otázka je stálicí mezi radami k údržbě domu a zahrady. A my vám přinášíme několik rad a tipů, jak na to.

© 2021, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky