Úvod Novinky Bytelná konstrukce a jednoduchá montáž – to jsou plotové rámy

Bytelná konstrukce a jednoduchá montáž – to jsou plotové rámy

17.09.2019 09:27

Bytelná konstrukce a jednoduchá montáž – to jsou plotové rámy

Plotové rámy jsou nestárnoucí klasikou. Jsou vhodné jak pro stavbu plotu v okolí sportovišť, tak pro oplocení školek. V minulosti se hojně využívaly i k oplocení rodinných domů. Pokud je vaše zahrada tímto plotem obehnána a je na ní patrný zub času, plotové rámy doslova vybízejí ke snadné rekonstrukci těchto míst bez nutnosti výměny celého plotu.

Jaké jsou další výhody plotového rámu?

Hlavní výhodou plotových rámů je dozajista jejich jednoduchá montáž. Plotové rámy nemusíte nijak natahovat, nepotřebujete vodící ani napínací dráty. Stačí vám pouze držáky pro spojení rámu a sloupku. 
Další velkou výhodou je jejich bytelnost. Proto jsou využívány právě k obehnání dětských hřišť a sportovišť. Tyto ploty dokáží oproti klasickému pletivu vydržet opakované nárazy míče a zároveň jsou díky svým zaobleným hranám a nepřítomnosti ostrých bodů a výčnělků do těchto míst jedny z nejbezpečnějších druhů oplocení.
Plotové rámy jsou vypletené krepovaným nebo lisovaným pletivem. K dispozici skladem máme rámy o rozměru 2 × 1 m, stejně jako držáky těchto rámů a další příslušenství.
Plotový rám PEREN Plotové rámy

© 2020, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky