Úvod Novinky Podpěry květin a držáky truhlíků

Podpěry květin a držáky truhlíků - doplňky, které ladí

25.11.2019 10:40

Podpěry květin a držáky truhlíků

Podpěry rostlin a držáky truhlíků často tvoří velmi opomíjenou skupinu zahradních prvků. Při tom se bez nich těžko obejdete.

Podpěry květin jako dekorace

Některým květinám se musí při růstu zkrátka trochu pomoci. Podpěry květin jsou nepostradatelné pro popínavé rostliny nebo třeba růže. Aby ale plnily i funkci dekorační, měly by svým vzhledem zapadnout do konceptu celé zahrady. Část konstrukce podpěry je viditelná, proto by měla ladit se zelení i zahradním nábytkem a dalšími prvky domu. 

Pozinkované dráty podpěr jsou odolné a prakticky bezúdržbové. Manipulace s nimi je velmi jednoduchá a kovové prvky pak dobře ladí s romantickým kovovým nebo ratanovým nábytkem. Dohromady lze dosáhnout souladu barev nábytku i zeleně a podpěry květin nebudou působit rušivě.

Držáky na truhlíky a květináče

Pokud nemáte vlastní zahradu, a přesto po květinové výzdobě toužíte, proměňte svůj balkon v oázu klidu a relaxace. Květiny v truhlíku zaručeně promění i ten nejobyčejnější balkon a vnesou do něj kousek přírody. Aby byl využit každý čtverečný milimetr, navěšte truhlíky a květináče na zábradlí balkonu. Květiny spolehlivé zajistí takřka neviditelné držáky

V naší nabídce naleznete široký výběr truhlíkových a květináčových držáků, které vyhovují téměř jakémukoliv rozměru truhlíku. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního pozinkovaného drátu, který je lehký a zároveň odolný.

držák na truhlíky Podpěry rostlin
Držáky na truhlíky Podpěry rostlin a sazenic

© 2020, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky