Úvod Novinky Poplastované pletivo – stálice mezi ploty

Poplastované pletivo – stálice mezi ploty

11.08.2021 14:54

Poplastované pletivo – stálice mezi ploty

Poplastované pletivo se drží na předních příčkách v oblíbenosti u majitelů rodinných domů, firem i zahrad. A má to své důvody! Pojďme si tuto stálici mezi ploty připomenout i s jeho výhodami.

Možná se právě rozhodujete, zda poplastované pletivo ke svému pozemku pořídit, nebo sáhnout po jiné variantě, například po pletivu pozinkovaném. Když budete vybírat oplocení, narazíte na opravdu širokou nabídku.

My bychom vám rádi doporučili právě to poplastované. Je totiž oblíbené pro svou dlouhou životnost. A nejen to. Jeho montáž je jednoduchá a potěší vás i jeho cena.

Stále v kurzu u domů i zahrad

Poplastované pletivo vám toho nabízí mnoho. Od barevné stálosti přes odolnost vůči korozi a houbám přes bezúdržbovost až po škálu barev dle vzorníku RAL.

Právě údržba je jednou z největších výhod, na kterou poplastované pletivo láká své zájemce. Díky vrstvě, kterou na pletivo při výrobě nanášíme, nemusíte plot vůbec natírat. PVC úprava zajistí, že jsou pletivo i sloupky v řádu desetiletí stálobarevné. Je také odolné nejen vůči rzi, ale také plísním, povětrnostním vlivům a UV záření. A díky tomu, že nabízíme k pletivu i poplastované sloupky a vzpěry, se o plot nemusíte starat vůbec.

Poplastované pletivo a jeho výhody

Proč je poplastované pletivo tak oblíbené

  • Je bezúdržbové – plot z něj nemusíte natírat, a to ani sloupky a vzpěry.
  • Je barevně stálé, odolá slunečnímu svitu, větru i dešti.
  • Naleznete ho u nás v široké nabídce výšek.
  • Můžete si kromě hnědé a zelené barvy vybrat palety barev RAL.


Jak ho vybrat? Spolehněte se na pletivo Peren

V posledních letech je z naší nabídky nejoblíbenějším materiálem pro oplocení poplastované pletivo Peren. Je vyrobené z velmi pevných pozinkovaných drátů. Ty následně namáčíme do roztaveného plastu, který pro pletivo působí jako ochrana. Postavit plot z poplastovaného pletiva Peren je navíc jednoduché. Můžete si jej zakoupit s již vpletený napínacím drátem i bez něj.

Poplastované pletivo Peren má navíc široké využití. Použít jej můžete nejen k rodinnému domu, ale také k zahradě nebo k firmě či k průmyslovému objektu. Využívá se ale hojně i u fotbalových hřišť a jiných sportovišť, protože jej vyrábíme do výšky až 3 m.

© 2021, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky