Úvod Novinky Porovnejte rozdíly a využití svařovaného a klasického čtyřhranného pletiva

Porovnejte rozdíly a využití svařovaného a klasického čtyřhranného pletiva

08.08.2019 10:40

Porovnejte rozdíly a využití svařovaného a klasického čtyřhranného pletiva

Svařované poplastované pletivo je jedním z nejoblíbenějších druhů pletiv našich zákazníků. Využívá se především na oplocení rodinných domů a zahrad. Jeho největší předností je vysoká pevnost, která odolá i vašim psím miláčkům.

Pevné, stálé, odolné…

To jsou přednosti tohoto typu oplocení. Svařované pletivo na rozdíl od klasického čtyřhranného je velmi pevné, díky technologii, kterou je vyráběno. Jednotlivé zinkové dráty jsou mezi sebou spojovány svárem. Tím získává plot nebývalou pevnost a odolnost, se kterou si neporadí ani drápky a zoubky domácích mazlíčků. 

Svařované pletivoVýhodu pevnosti tohoto pletiva poznáte již při budování plotu. K svařovanému pletivu není zapotřebí žádný vypínací drát, pevnost plotu vám tedy zaručíme i bez napínání. Poplastování dodá vašemu plotu stálobarevnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Nezapomeňte barvě pletiva přizpůsobit i barvu plotových sloupků.


Klasika za rozumnou cenu

Svařované pletivo má své nesporné výhody. Poplastované čtyřhranné pletivo se ale nenechá ničím zahanbit. Klasické čtyřhranné pletivo s poplastovanou úpravou je nejprodávanější a nejvyhledávanější pletivo vůbec.

Jeho pořizovací cena je velmi přívětivá a odolnostOplastované pletivo záviděníhodná. 
Pro zvýšení užitných vlastností lze využít pletiva o silnějším průměru drátu.

U klasického pletiva platí, že máme vždy velké množství skladem a vzhledem k jeho nízké pořizovací ceně se velmi dobře hodí k oplocení občanské vybavenosti.
Svařované pletivo se používá jak k oplocení průmyslových objektů, sportovišť nebo třeba staveb, tak i k oplocení rodinných domů.

© 2020, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky