Úvod Novinky Sólo pro reklamní poutače

Sólo pro reklamní poutače

21.12.2021 10:13

Sólo pro reklamní poutače

Jeden nástroj funguje už staletí. Zdánlivě obyčejná tabule se stojanem, se kterou si někdo dal tu práci a vypsal na ni nabídku čerstvého pečiva nebo aktuálně naražených piv, funguje stále. Podmínkou je vzhledné písmo, které je stále žádanější a módnější. 

Síla reklamního stojanu spočívá v tom, že se kolemjdoucím staví do cesty čelem. Hrdě tak oznamuje polohu podniku, který by zákazník v řadě domů snadno přešel. 

Naše reklamní poutače pro vás

V Ploty Dops nabízíme dvě varianty přenosných reklamních poutačů v nadčasovém kovovém designu. Obě provedení vyrábíme z odolného a dostatečně těžkého kovu, který udrží reklamní ceduli na místě i za nepříznivého počasí. Povrch je opatřen kvalitním nátěrem, zajišťujícím výrobku odolnost a dlouhou životnost. 

Vybrat si můžete klasické rozkládací „áčko“ nebo reklamní stojan se zavěšenou tabulí. Dvoukřídlé áčko vyrábíme dokonce v několika barevných variantách, od bílé, přes zelenou, modrou nebo šedou. Vyjdeme vstříc i specifickým požadavkům na odstín, takže reklamní cedule skvěle zapadne do barevného tónu vašeho podniku.  

Reklamní stojan se zavěšenou tabulí

Už žádné křídy

Nezbytnou součástí jsou speciální tekuté popisovače reklamních tabulí na vodní bázi. Píše se s nimi jako s běžnou fixou a po zaschnutí je písmo na tmavém podkladu dobře čitelné. 

Dejte si ale pozor na jednu věc. V některých oblastech, zejména v památkových zónách, bývá umístění stojacích reklamních poutačů regulováno vyhláškami. Za možnost vystavení áčka před podnik se zkrátka platí pronájem. Úřady se také mohou vyjádřit k podobě a velikosti reklamní plochy. Je proto dobré si zjistit, jaká je situace právě ve vašem městě. 

 

Reklamní stojany jsou elegantní, jednoduché, snadno přenosné a skladné. Je to zkrátka nadčasová klasika.  

© 2022, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky