Úvod Novinky Trubičkový plot – variabilní, bezpečný a stabilní

Trubičkový plot – variabilní, bezpečný a stabilní

15.07.2021 09:07

Trubičkový plot – variabilní, bezpečný a stabilní

Když přijde na oplocení, nabízí se opravdu mnoho variant a výběr tak může být složitý. Oplocení se přitom liší nejen cenou a vzhledem, ale také náročností stavby.

Dnes bychom vám chtěli představit trubičkové oplocení, které si vás získá svým moderním vzhledem, variabilitou a také svou bytelností.

Seznamte se s trubičkovým oplocením

Trubičkový plot představují panely z pozinkovnaných trubiček se čtyřhrannými sloupky. Systém trubičkového oplocení se hodí k rodinným domům i firmám a průmyslovým pozemkům. Jednou z jeho největších výhod je to, že je velmi odolný. Také jde o bezpečný plot, protože je pevný a není snadné jej přelézt. Hodí se tak tam, kde si majitelé dávají záležet nejen na vzhledu, ale i na bezpečnosti.

K domu se trubičkové oplocení hodí i díky své barevné variabilitě, díky které si můžete svůj plot přizpůsobit vzhledu domu. Na zakázku vám rádi vyrobíme jakoukoliv barvu z odstínu RAL, a to matnou i lesklou. Tak se bude trubičkový plot perfektně hodit, kamkoliv jej budete potřebovat.

Výhody trubičkového plotu

  • je stabilní a bezpečný
  • vypadá reprezentativně
  • hodí se k jakémukoliv pozemku i domu
  • snadná instalace
  • možnost volby barvy a velikosti dle potřeby

Zaujala vás variabilita a vzhled trubičkového plotu? Rádi vám spočítáme jeho cenu. Stačí nás kontaktovat.

Provedení je na vás

Trubičkový plot s gabionem

Trubičkové ploty je možné plánovat v mnoha provedeních. S betonovou či cihlovou podezdívkou i s podhrabovými deskami. Můžete však také zkombinovat přírodní materiál s kovem a vytvořit variantu trubičkového plotu s gabiony. Kombinace trubičkového plotu a podezdívky z gabionu je navíc velmi osobitá. Využijete ji rovněž pro zpevnění svahů nebo srovnání terénu.

Záleží tedy jen na vás, jaké provedení trubičkového plotu si vyberete. Všude bude působit reprezentativně, stabilně a moderně.

© 2021, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky