Úvod Novinky Zaměřeno na dráty – jakou nabídku u nás najdete

Zaměřeno na dráty – jakou nabídku u nás najdete

14.01.2022 12:17

Zaměřeno na dráty – jakou nabídku u nás najdete

Bez drátů by to nešlo. Pomáhají nám zpevnit plot, při různých průmyslových aplikacích i při vyvazování v sadech a na vinicích. Pojďme si představit ty nejlepší dráty z naší nabídky.

V sortimentu pro vás máme nejrůznější dráty s kvalitní povrchovou úpravou. K dispozici máme dráty pro stavebnictví, například vázací dráty pro železáře, napínací dráty pro montáž pletiva nebo viniční a ostnaté dráty.


Dráty pro stavebnictví

Pro nejrůznější vázání na stavbách jsou ideální železné vázací dráty. Proto jsme pro vás připravili kvalitní vázací dráty pro železáře v různých průměrech. Dodáváme je například v praktických klubkách zvaných Myš. Pohodlně se s nimi pracuje, neboť se vejdou tak akorát do dlaně. Při vázání betonářských výztuží zase využijete náviny dvojdrátů Bago.

Vázací dráty slouží rovněž pro vypnutí pletiva. Pletivo si můžete pro snadnou montáž nakoupit již s aplikovaným vázacím drátem, který slouží pro vypnutí plotu. K dispozici však máte i samostatný vázací drát pro montáž pletiva.

Viniční dráty

Naše nabídka vinohradnických a sadařských drátů splňuje požadavky všech pěstitelů. Vybrat si můžete z různých průměrů.

TIP! Pokud přemýšlíte o domácím vinohradu, máme pro vás tipy na výběr vhodného vinařského drátu i na založení nového vinohradu.

Ostnaté dráty

Pro zabezpečení vašeho majetku jsou vhodné ostnaté dráty. Jde o jednoduchý, a přesto efektivní způsob zabezpečení, který využívají majitelé nejrůznějších objektů, ať už průmyslových, zemědělských, či soukromých.

© 2022, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky