Úvod Magazín Panelové oplocení u rodinných domů je stále oblíbenější

Panelové oplocení u rodinných domů je stále oblíbenější

Plotové panely ve firemních barváchUž delší dobu koukáte na svůj chátrající plot, který by potřeboval co nejrychlejší pomoc? Popřemýšlejte spíše o stavbě úplně nového plotu. Často je méně náročná (finančně i časově), než rekonstrukce starého oplocení. Pokud se chcete držet nejnovějších trendů, doporučujeme vám nadčasové plotové panely. Perfektně splní svůj účel a ještě nadělají parádu.

Kam se hodí panelové oplocení?

Plotové panely možná budete znát především z oplocení škol, sportovišť, firem a různých průmyslových budov. Výborně se totiž hodí k oplocování velkých ploch. Poslední dobou se ale tyto svařované panely stávají oblíbenými i u rodinných domů. Díky svému ostrému tvaru se hodí k moderním domkům se zahradou.Jsou minimalistické a vzdušné, nevytvoří vám na zahradě neprůhlednou zeď, kvůli které byste se mohli cítit stísněně. Samozřejmě máte na výběr z několika výšek plotových panelů, výběr je tak jenom na vás.

Panelové ploty jsou IN

Výhody plotových panelů:

  • Díky 3D systému koupíte veškeré potřebné komponenty ke stavbě plotu najednou.
  • Nabízíme vám svařované panely až do výšky 203 cm, takto vysoké panely jsou vhodné především pro oplocení firemních areálů.
  • V naší lakovně panely na přání opatříme požadovanou barvou ve stupnici RAL.
  • Plotové panely jsou mnohem odolnější a bezpečnější než klasické poplastované pletivo.
  • Doporučujeme kombinovat panelové oplocení s podhrabovými deskami a plotovými sloupky 60x60 nebo 40x40 mm. Lze jej však zkombinovat i s běžnými plotovými sloupky kruhového průřezu, stavba nového plotu tak bude levnější.

Plotové panely mají extrémní životnost

Plotové panely jsou vyráběny z kvalitních ocelových drátů svařováním. Drát prochází žárovým zinkováním, které zaručuje jeho velmi dlouhou životnost. Ještě vyšší odolnost panelům zajišťuje povrchová úprava poplastováním. Plot je pak odolnější například vůči UV záření, mrazům a výkyvům počasí. Svařovaný drát má také silnější průměr, a proto je plotový panel mnohem tužší než pletivo. Díky tomu také lépe zabezpečí váš majetek. Rozmístění ok plotu zajišťuje, že vám neuteče ani malý pes.

Pořiďte si nové oplocení včetně branky

Náš 3D systém zahrnuje i možnost instalace branky či brányJednokřídlé a dvoukřídlé brány ke svařovaným panelům jsou vyrobeny také z ocelového poplastovaného nebo pozinkovaného drátu v pevné konstrukci. Bránky dodáváme včetně dvou sloupků, zámku, kliky a euro vložky se třemi klíči.

Zdarma vám vytvoříme cenovou nabídku na panelové oplocení. Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

© 2021, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky