Úvod Magazín Výhody poplastovaného pletiva oproti pozinkovanému

Výhody poplastovaného pletiva oproti pozinkovanému

Výhody poplastovaného pletivaTen, kdo uvažuje o novém oplocení kolem domu, se nejčastěji rozhoduje mezi poplastovaným a pozinkovaným pletivem. Obě varianty jsou ekonomické, jejich montáž je poměrně jednoduchá a dlouho vydrží. Přesto jsou mezi nimi rozdíly, které kladou poplastované pletivo nekompromisně na první místo. Pojďme si říct proč.

Pozinkované pletivo - levnější, ale méně odolné

Pozinkovaná pletiva vyrábíme z drátů z vlastní tažírny. Největší výhodou je jeho cena, která se pohybuje již od 32 Kč za metr. Toto pletivo ale nedoporučujeme jako oplocení kolem domu. Hodí se spíše na zahradu, průmyslové pozemky a areály. Pletivo je tužší, hůře se s ním manipuluje a i jeho montáž je proto náročnější. Pozinkovaná vrstva se vlivem počasí mění na matnou, časem oxiduje a plot již není tak atraktivní.

Výhody poplastovaného pletiva

  • Má speciální povrchovou úpravu. Pozinkovaný drát se ponoří do rozžhaveného plastu, který k němu dokonale přilne a vytvoří tak ochrannou vrstvu.
  • PVC vrstva zaručuje dlouhou životnost pletiva a jeho naprostou bezúdržbovost. Nečeká vás žádné natírání jako u ostatních typů oplocení.
  • Vybíráte si z několika barevných variant poplastovaného pletiva. Nejčastěji vyrábíme pletiva v zelené, hnědé a žluté barvě, ale na přání ho vyrobíme v jakémkoliv odstínu RAL.
  • Umožňuje snadnou a rychlou montáž. Přečtěte si náš návod, jak postavit plot.

Poplastované pletivo má široké využití

Poplastované pletivo má jenom samé výhodyVýhodou poplastovaného pletiva je, že ho uplatníte nejen jako oplocení kolem domu, ale také kolem zahrady, průmyslového areálu nebo parkoviště.

Žádané je také na dětských hřištích a sportovištích. Vyrábíme totiž poplastované pletivo až do výšky 3 m. Děti si tak bez obav mohou na hřišti hrát, aniž by zakopávaly míče na silnici. Vysoké pletivo také zabrání vstupu vandalům a dalším nevítaným hostům.

 

Chcete si objednat poplastované pletivo? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

© 2021, DOPS s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Vytvořeno na eBRÁNA eshop

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
"NOVÝ IMPULS"

Přeskočit na začátek stránky